Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

 • ŚWIATŁOWODY

  ŚWIATŁOWODY

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  Światłowody różnego typu do zastosowań w telekomunikacji, nauce i szeroko rozumianej fotonice. Oferujemy światłowody jednomodowe, wielomodowe oraz utrzymujące polaryzację światła. Dostępne są światłowody w szpuli lub tzw. patchcordy światłowodowe - kable zakończone odpowiednimi złączami. Do wyboru są również różne pokrycia włókien.

  Więcej
 • SPRZĘGACZE ŚWIATŁOWODOWE

  SPRZĘGACZE ŚWIATŁOWODOWE

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  Technologia FBT (Fused Biconical Taper) pozwala na produkcję optycznych elementów rozgałęziających do precyzyjnego rozdzielania i monitorowania sygnałów optycznych w światłowodach jednomodowych. Opatentowane przez firmę Gooch & Housego technologie produkcji zapewniają zwiększoną wydajność komponentów nadając im takie cechy, jak: wyjątkowo niskie straty oraz niezależność od długości fali, a także niewielką zależność od polaryzacji i temperatury zarówno dla portów sygnałowych jak i wyciekowych.

  Więcej
 • KOLIMATORY

  KOLIMATORY

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  Do pracy z układami i urządzeniami optycznymi, w których wiązka światła jest wprowadzana i wyprowadzana ze światłowodu, niezbędne są odpowiednie kolimatory - elementy, które odpowiednio kształtują wiązkę światła na wyjściu światłowodu w taki sposób, aby nie rozpraszała się ona w przestrzeni, ale biegła jako strumień promieni równoległych lub była skupiona w odpowiedniej odległości.

  Więcej
 • TŁUMIKI ŚWIATŁOWODOWE

  TŁUMIKI ŚWIATŁOWODOWE

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  Tłumiki światłowodowe to pasywne elementy optycznego toru światłowodowego. Ich zadaniem jest kontrolowane ograniczanie mocy optycznej transmitowanego sygnału. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów takich tłumików: od elektronicznych, przydatnych podczas testowania czy diagnostyki, do mechanicznych, regulowanych lub ustawionych na konkretną wartość tłumienia.

  Więcej
 • ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

  ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów źródeł światła do sprzęgania ze światłowodami: od wielomodowych do spolaryzowanych, ultra -stabilnych, jak i podręcznych do testowania światłowodów. Dostępny jest szeroki zakres długości fali, a także źródła przestrajalne.

  Więcej
 • FLITRY ŚWIATŁOWODOWE

  FLITRY ŚWIATŁOWODOWE

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEMENTY ŚWIATŁOWODOWE

  Światłowodowe filtry optyczne do zastosowań w telekomunikacji jak i w laboratorium optoelektronicznym. Oferujemy różne rodzaje filtrów: ustawionych, przestrajalnych ręcznie lub automatycznie, cyfrowych przestrajalnych i innych.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

Polityka prywatności (RODO)

 

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

 

enlighten by innovation