Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

LASERY AR-ION

Lasery argonowo-jonowe pokrywają szeroki zielony oraz niebieski zakres spektralny z liniami emisji od 454 do 514 nm, w wersji jedno- i wieloczęstotliwościowej, z mocami wyjściowymi do 225 mW.

 

Wszystkie rury gazowe posiadają wewnętrzne zwierciadła, a cała konstrukcja rezonatora jest uszczelniona próżniowo i całkowicie zintegrowana, co pozwala zapewnić optymalny czas życia i stabilność mocy.

  

Zwierciadła laserowe są fabrycznie ustawione i utrwalone poprzez wyjątkową, opatentowaną przez firmę LASOS technologię, pozwalając w ten sposób na bezobsługową pracę bez konieczności ponownego justowania. Moduły są kompaktowe, ekonomiczne i dostępne w kilku wersjach chłodzenia. Wszystkie modele mogą być dostarczone z odpowiednim zasilaczem w wersji  OEM lub laboratoryjnej, spełniającym europejskie i amerykańskie normy i  certyfikaty: CDRH, IEC, CSA, CE, TÜV, UL.

 

Do drukowania fotografiii na drukarkach AGFA d-lab.2 oraz d-lab.3, firma LASOS zaprojektowała lasery dwuliniowe z emisją na 454/ 458 nm oraz 514 nm, wykazujące perfekcyjną jakość wiązki, stabilność plamki oraz długookresową stabilność mocy z niskoszumową pracą. Lasery Ar-Ion są projektowane do przeróżnych aplikacji naukowych oraz OEM-owych, takich jak: konfokalna laserowa mikroskopia skaningowa, sekwencjonowanie DNA, cytometria przepływu, chemia analityczna, pomiary cząstek przy szybkich przepływach, obrazowanie cyfrowe, medycyna, podstawowe prace badawcze i rozrywka.

Do pobrania

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

Polityka prywatności (RODO)

 

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

 

enlighten by innovation