Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Partnerzy

 • BioLogic

  BioLogic

  Francuska firma BioLogic Science Instruments projektuje i produkuje potencjostaty oraz aparaturę do badań szybkiej kinetyki reakcji chemicznych. Łącząc wysoką jakość i innowacyjność firma zawsze wyprzedza konkurencję.

  Wynikiem prac badawczo-rozwojowych firmy jest wyprodukowanie pierwszego na świecie systemu do szybkiej filtracji oraz komercyjnego urządzenia do badań reakcji metodą zatrzymanego przepływu (stopped-flow) sterowanego za pomocą silników krokowych.

  Na całym świecie pracuje ponad 600 urządzeń do badań kinetyki szybkich reakcji wyprodukowanych przez firmę Bio-Logic, dla której kluczem do sukcesu jest wysoka jakość wytwarzanej aparatury.

  Więcej informacji na stronie producenta: www.biologic.net

 • LASOS

  LASOS

  Technologia laserowa, siła napędowa fotoniki, stała się i pozostanie jedną z głównych części światowego przemysłu high-tech oraz życia naukowego. Opierając się na powyższym stwierdzeniu, w 1996 roku w Jenie (Niemcy) powstała firma LASOS Lasertechnik GmbH, przejmując laserowe know-how po firmach Siemens oraz Zeiss.

  Firma LASOS posiada nowoczesne narzędzia, zautomatyzowany sprzęt, technologię "clean room", zaawansowane procesy i pozyskane możliwości techniczne do produkcji laserów. Celem firmy jest projektowanie, rozwijanie i produkcja chłodzonych powietrzem laserów argonowo-jonowych,  helowo-neonowych, na ciele stałym oraz diodowych na rynek międzynarodowy.

  Działalność rozwojowa firmy skupia się na nowych technologiach oraz na wprowadzonych nowych seriach laserów na ciele stałym i gazowych. Poza szerokim zakresem standardowych produktów LASOS oferuje rozwiązania systemów laserowych dostosowane do potrzeb klienta oraz powiązane z laserami podsystemy optyczne. Kierując się swoimi zasadami i profesjonalnym zarządzaniem, LASOS skupia się na zwiększaniu zysków swoich klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości laserów oraz zapewnianie najlepszej obsługi serwisowej.

  Wszystko to jest zapewnione przez system zarządzania jakością certyfikowany przez TÜV ISO 9001.

  Specjaliści od projektowania, procesów i aplikacji są wyszkoleni aby zapewnić wsparcie techniczne klientom w ich specjalistycznych aplikacjach.

  Dziś, LASOS jest europejskim liderem w produkcji laserów gazowych oraz największym dostawcą OEM-owym do skaningowej mikroskopii laserowej.

  Więcej informacji na stronie firmy LASOS: www.lasos.com

 • GOOCH & HOUSEGO

  GOOCH & HOUSEGO

  Gooch & Housego jest producentem precyzyjnych elementów i podzespołów optycznych, a także aparatury pomiarowej, opartej na technologiach optycznych. Firma jest światowym liderem w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji szerokiego zakresu uzupełniających się technologii, takich jak: wzrost kryształów, akustooptyka i elektronika sterowania RF, elektrooptyka, optyka światłowodowa, polerowanie i pokrycia cienkowarstwowe optyki, spektroradiometry, standardy kalibracyjne sfer całkujących, standardy kalibracji NIST, obrazowanie i synteza spektralna.

  Firma posiada wiele oddziałów rozmieszczonych w różnych częściach świata. Więcej informacji na stronie producenta: www.gandh.com

 • EKSMA OPTICS

  EKSMA OPTICS

  Wykorzystując ponad 25-letnie doświadczenie na rynku elementów laserowych, firma EKSMA OPTICS stała się sprawdzonym dostawcą dla wielu klientów OEM-owych oraz ośrodków badawczo-rozwojowych. Dla przykładu - od 2005 roku firma współpracuje z kilkoma firmami europejskimi oraz Europejską Agencją Kosmiczną dostarczając specjalistyczne kryształy do konwersji częstotliwości laserowej, znajdujące zastosowanie w satelitach kosmicznych. Długotrwała współpraca z czołowymi firmami naukowymi i przemysłowymi, zdobyte doświadczenie oraz wiedza potwierdzają firmę EKSMA OPTICS jako sprawdzonego partnera dla firm stających na przeciw wyzwaniom projektów naukowych.

  Zakres produktów obejmuje:

  • elementy optyczne - okienka, soczewki, pryzmaty
  • zwierciadła laserowe, optykę polaryzacyjną, filtry
  • pokrycia cienkowarstwowe
  • kryształy optyczne
  • systemy optyczne
  • elementy optomechaniczne

  Więcej informacji na stronie firmy EKSMA OPTICS: www.eksmaoptics.com

 • STANDA

  STANDA

  Standa Ltd. powstała w Wilnie, na Litwie w 1987 roku i obecnie zatrudnia ponad 100 osób. Firma posiada swój własny potencjał produkcyjny, w którego skład wchodzą m.in. maszyny CNC do toczenia, frezowania i szlifowania. Dział projektowania firmy rozwija nie tylko prezentowane w katalogu standardowe produkty (takie jak zmotoryzowane i manualne stoliki translacyjne i rotacyjne, kontrolery ruchu, stoły optyczne, systemy izolacji drgań, uchwyty i mocowania optyki, elementy optyczne, lasery DPSS etc.) ale także sprzęt dla klientów OEM. Obecnie Standa ma kilka laboratoriów badawczo-rozwojowych, gdzie powstają nowe produkty laserowe.

  W latach 2010-2011 Standa zamierza kontynuować rozwój i produkcję laserów pompowanych diodowo. Produkty firmy są sprzedawane w ponad 60 krajach a firma jest reprezentowana przez ponad 25 firm na świecie. Wiele produktów powstało dzięki ścisłej współpracy i komunikacji z klientami.

 • VIGOR

  VIGOR

  VIGOR Tech USA to firma zajmująca się produkcją komór rękawicowych oraz systemów oczyszczania atmosfery. Firma oferuje wyoskiej jakości komory z opatentowaną technologią podwójnego uszczelniania zapewniającą bardzo niski poziom nacieku w oferowanych komorach rękawicowych. Możliwe jest odstosowanie produktu po wymagania użytkownika.

  Więcej informacji na stronie producenta: www.vigor-glovebox.com

 • OZ OPTICS

  OZ OPTICS

  Mieszcząca się w Ottawie, stolicy Kanady, i założona w 1985 r. firma OZ Optics Limited jest czołowym dostawcą produktów światłowodowych dla obecnych i przyszłych generacji sieci optycznych. Oprócz projektowanych i produkowanych produktów dla rynków światłowodowych, firma oferuje wielokrotnie nagradzane światłowodowe czujniki dla zdalnego monitorowania linii przesyłowych gazu i ropy, mostów, tam, rafinerii i innych dużych konstrukcji, ogrodzeń oraz systemy do detekcji ognia. Produkty są produkowane w trzech lokalizacjach: Ottawa (Kanada), Izmir (Turcja) oraz Jiaxing (Chiny). Siedem różnych grup produktów posiada ponad 10 000 odbiorców w ponad 60 państwach.

  Linia produktów światłowodowych zawiera: komponenty dla obudów OE, tłumiki, sprzęgacze laser-światłowód, komponenty utrzymujące polaryzację, urządzenia testujące, czujniki światłowodowe, komponenty wysokiej mocy oraz komponenty dla technologii OCT. Poprzez wykorzystanie technologii i doświadczenia zdobytego od momentu powstania, OZ Optics posiada szeroki zakres klientów w telekomunikacji, telewizji kablowej, medycynie, przemyśle wojskowym, bezpieczeństwie, przemyśle, konstrukcjach, lotnictwie, energetyce, petrochemii i nauce.

  Produkty firmy OZ Optics oparte są na opatentowanej technologii oraz objęte tajemnicą handlową. OZ Optics jest pierwszą firmą która wprowadziła na rynek światłowodowe komponenty utrzymujące polaryzację, sprzęt do testowania i lokalizacji uszkodzeń, także jako pierwsza firma zintegrowała technologię bezprzewodową do jej zdalnych światłowodowych systemów pomiarowych.

  Firma OZ Optics posiada certyfikat ISO  9001:2008.

  Więcej informacji na stronie firmy OZ OPTICS: www.ozoptics.com

 • LASER COMPONENTS

  LASER COMPONENTS

  Portfolio produktów Niemieckiej firmy LASER COMPONENTS zawiera różnorodne lasery, detektory oraz inne elektro-optyczne komponenty i moduły od wielu starannie wybranych międzynarodowych producentów. Oferta firmy jest dodatkowo uzupełniona o własną linię produktów produkowanych w trzech różnych zakładach mieszczących się w Niemczech oraz w Ameryce Północnej.

  Więcej informacji na stronie firmy LASER COMPONENTS: www.lasercomponents.com

 • ANEST IWATA

  ANEST IWATA

  Anest Iwata została założona 1 maja 1926 roku w mieście Toyosawa (Japonia) przez braci Hatsutaro oraz Sukezo Iwata. Firma zajmowała się produkcją i  sprzedażą pierwszych pistoletów natryskowych

  1928 Rozpoczęcie sprzedaży  pierwszych sprężarek

  1985 Rozpoczęcie prac badawczych i rozwojowych nad pompami typu Scroll

  1993 Wprowadzenie na rynek, jako pierwsza firma na świecie, pomp typu Scroll

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

Polityka prywatności (RODO)

 

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

 

enlighten by innovation