Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

PRYZMATY i KOSTKI ŚWIATŁODZIELĄCE

Pryzmaty optyczne o wysokiej precyzji do zastosowań w nauce, badaniach i przemyśle. Oferta obejmuje szeroki zakres kształtów i wielkości pryzmatów. Kostki światłodzielące dla różnych długości fali, o różnych wymiarach do zastosowań w technologiach laserowych.

 • Pryzmaty

  Pryzmaty

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTYKA > PRYZMATY I KOSTKI ŚWIATŁODZIELĄCE

  Pryzmaty są w optyce używane do zmiany kierunku biegu światła, a dzięki zależności zmiany kierunku od długości fali, znajdują również zastosowanie w analizie widmowej światła. Zjawisko całkowitego wewnętrznego odbicia pozwala wykorzystać pryzmat jako idealny element odbijający światło. Pryzmaty są wykorzystywane w produkcji wielu urządzeń optycznych, np. lornetek, peryskopów itp.

  Więcej
 • Kostki i płytki światłodzielące

  Kostki i płytki światłodzielące

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTYKA > PRYZMATY I KOSTKI ŚWIATŁODZIELĄCE

  Elementy światłodzielące  służą do rozdzielania wiązki optycznej na dwie biegnące w różnych kierunkach. Stopień podziału intensywności światła może być różny i względnie precyzyjnie określony. Najczęściej są to kostki sklejone z dwóch trójkątnych pryzmatów prostokątnych, choć dostępne są również płytki światłodzielące (specjalna warstwa odbijająca osadzona na podłożu).

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation