Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

TESTERY OGNIW

 • Nowa seria BCS-900

  Nowa seria BCS-900

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > TESTERY OGNIW

  Seria BCS-900 to modułowy system do testowania ogniw akumulatorowych zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb na każdym poziomie łańcucha walidacji produktu, od prac badawczo-rozwojowych po produkcję pilotażową, od testów produkcyjnych po kontrolę jakości. Te zaawansowane testery ogniw oferują trzy rodzaje modułów: BCS-905, BCS-910 oraz BCS-915, każdy wyposażony w 8 niezależnych kanałów o maksymalnym prądzie odpowiednio ±150 mA, ±1,5 A i ±15 A na kanał.

  Więcej
 • Seria BCS-8XX

  Seria BCS-8XX

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > TESTERY OGNIW

  BCS-8xx to seria modułowych urządzeń do cyklicznego testowania ogniw adresowana na coraz bardziej wymagający rynek przemysłowy. Moduły posiadają specyfikację doskonale dostosowaną do aktualnych potrzeb przemysłowych w zakresie testowania popularnych ogniw baterii.

  Więcej
 • Seria MPG-2XX

  Seria MPG-2XX

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > TESTERY OGNIW

  MPG-2XX to seria dwóch modeli stacji dedykowanych do testowania baterii. Powstała ona na bazie modelu MPG2 poprzez rozszerzenie zakresu możliwości do drugiej jednostki u ustalonej konfiguracji. Każda jednostka jest dostępna z opcją pomiarów spektroskopii impedancji EIS lub bez niej.

  Więcej
 • Zestaw do testowania baterii redox-flow

  Zestaw do testowania baterii redox-flow

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > TESTERY OGNIW

  Współpracujący z potencjostatem marki Bio-Logic oraz oprogramowaniem EC-Lab, kompletny system dedykowany do prac badawczych nad bateriami przepływowymi (redox-flow battery).

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

Polityka prywatności (RODO)

 

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

 

enlighten by innovation