Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

WDROŻENIA

Realizujemy wdrożenia innowacyjnych produktów z zakresu optoelektroniki i elektrochemii. Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania i zawsze mogą być dopasowane do potrzeb klienta.

 • System do testowania baterii przepływowych

  System do testowania baterii przepływowych

  PROJEKTY B+R > WDROŻENIA

  Współpracujący z potencjostatem marki Bio-Logic oraz oprogramowaniem EC-Lab, kompletny system dedykowany do prac badawczych nad bateriami przepływowymi (redox-flow battery).

  Więcej
 • Różnicowy sterownik RF

  Różnicowy sterownik RF

  PROJEKTY B+R > WDROŻENIA

  Dwukanałowy sterownik RF do komórek akustooptycznych. Wyjścia są zsynchronizowane i przestrajane niezależnie w szerokim zakresie częstotliwości. Urządzenie jest sterowane za pomocą ekranu dotykowego lub z poziomu komputera przez złącze USB.

  Więcej
 • Lasery diodowe typu benchtop

  Lasery diodowe typu benchtop

  PROJEKTY B+R > WDROŻENIA

  Wykonane na zamówienie lasery diodowe z wyjściem światłowodowym. Dotykowy ekran pozwala na sterowanie mocą lasera oraz innymi parametrami.

  Więcej
 • Światłowodowy System Transferu Czasu

  Światłowodowy System Transferu Czasu

  PROJEKTY B+R > WDROŻENIA

  Urządzenie wykonane na potrzeby badawcze telekomunikacji jest w stanie transmitować i odbierać impulsy związane z wzorcami czasu i częstotliwości. Posiada wbudowane źródło światła, modulator optyczny oraz detektor. Umieszczone po obu stronach toru transmisyjnego pozwala na dwukierunkową pracę.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

Polityka prywatności (RODO)

 

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

 

enlighten by innovation