Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

ZWIERCIADŁA OPTYCZNE

Zwierciadła optyczne do zastosowań w nauce i przemyśle. Oferta obejmuje szeroki zakres zwierciadeł o różnej wielkości, kształcie. Podłoża mogą być wykonane różnego rodzaju szkieł i innych materiałów. Warstwy refleksyjne od dielektrycznych po metaliczne. Istnieje możliwość wykonania zwierciadeł niestandardowych według określonej specyfikacji.

 • Zwierciadła dielektryczne

  Zwierciadła dielektryczne

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTYKA > ZWIERCIADŁA OPTYCZNE

  Zwierciadło dielektryczne (znane również jako zwierciadło Bragga) to stos dwóch rodzajów cienkich warstw dielektrycznych osadzonych naprzemiennie na optycznym podłożu (szkle). Warstwy różnią się od siebie współczynnikiem załamania oraz grubością, a precyzyjny dobór tych parametrów pozwala wytworzyć pokrycie optyczne o specyficznym współczynniku odbicia dla wybranej długości fali lub dla wybranego zakresu spektralnego. 

  Więcej
 • Zwierciadła metaliczne

  Zwierciadła metaliczne

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTYKA > ZWIERCIADŁA OPTYCZNE

  Zwierciadła metaliczne są powszechnie stosowane z uwagi na ich względnie wysoki współczynnik odbicia w szerokim zakresie spektralnym. Pokrycia złote mają najlepszą reflektację w podczerwieni, srebrne są najbardziej wydajne w zakresie widzialnym, natomiast aluminium jest ekonomicznym pokryciem dla zakresu od 300 nm do podczerwieni.

  Więcej
 • Zwierciadła dichroiczne

  Zwierciadła dichroiczne

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTYKA > ZWIERCIADŁA OPTYCZNE

  Zwierciadła dochroiczne to elementy optyczne służące do selektywnego odbijania światła w danym zakresie widma i przepuszczania w pozostałym. Są one używane m.in. do rozdzielania harmonicznych laserowych.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation