Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Wirujące elektrody dyskowe

Wirująca elektroda dyskowa oraz wirująca elektroda pierścieniowo-dyskowa to techniki stosowane w woltametrii hydrodynamicznej. Podczas eksperymentu elektroda robocza wiruje z określoną prędkością obrotową indukując strumień elektrolitu w kierunku elektrody. Takie elektrody stosuje się w badaniach elektrochemicznych do poznawania mechanizmów reakcji redoks oraz innych zjawisk chemicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia służące do stosowania powyższej techniki oraz specjalne końcówki z różnymi materiałami wykonania elektrod dyskowych oraz pierścieniowo-dyskowych. Urządzenia można połączyć z oferowanymi przez nas potencjostatami firmy Bio-Logic i sterować nimi z poziomu oprogramowania potencjostatów.

 • RRDE-3A

  RRDE-3A

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > WIRUJĄCE ELEKTRODY DYSKOWE

  RRDE-3A to urządzenie służące do przeprowadzania pomiarów hydrodynamicznych z pierścieniowo-dyskową elektrodą wirującą (RRDE) lub wirującą elektrodą dyskową (RDE).

  Więcej
 • EDI101

  EDI101

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > WIRUJĄCE ELEKTRODY DYSKOWE

  EDI101 to wszechstronna wirująca elektroda dyskowa doskonale nadająca się do użycia z niemal każdym potencjostatem/ galwanostatem. Jest ona dostępna z szerokim zakresem szybko wymienialnych końcówek wykonanych ze standardowych materiałów takich, jak: platyna, węgiel szklisty, złoto i inne.

  Więcej

INFOLINIA: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Kickiego 4a lok. 50

04-369 Warszawa

enlighten by innovation