Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

ELEKTROOPTYKA

 • KOMÓRKI POCKLES'A

  KOMÓRKI POCKLES'A

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEKTROOPTYKA

  Elementy elektrooptyczne to urządzenia wykorzystujące efekt Pockelsa (liniowy efekt elektrooptyczny, dwójłomność wymuszona). Zjawisko to polega na zmianie współczynnika załamania światła proporcjonalnie do zewnętrznego pola elektrycznego. Wśród elementów elektrooptycznych najbardziej popularne są komórki Pockelsa - anizotropowe kryształy z naniesionymi dwiema elektrodami. Wewnątrz kryształu zmienia się współczynnik załamania światła proporcjonalnie do natężenia pola elektrycznego. Są one często wykorzystywane w technice laserowej do modulacji wiązki światła.

  Więcej
 • DRIVERY HV

  DRIVERY HV

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEKTROOPTYKA

  Zasilacze i drivery wysokiego napięcia do sterowania elektrooptycznymi komórkami Pockelsa. Z uwagi na wysoką specyfikę tych urządzeń w zależności od stosowanej komórki elektrooptycznej, takie sterowniki wykonujemy wyłącznie na zamówienie w obudowie typu "benchtop".

  Więcej
 • ZESTAWY EDUKACYJNE

  ZESTAWY EDUKACYJNE

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > ELEKTROOPTYKA

  Oferujemy wykonane na zamówienie kompletne zestawy edukacyjne do obrazowania efektów i zjawisk zachodzących podczas modulacji światła laserowego. Zestawy wykonywane są z najwyższej jakości elementów optycznych i optomechanicznych. Na życzenie klienta dostarczamy również potrzebną aparaturę kontrolną i pomiarową np. zasilacze, generatory, oscyloskopy, multimetry.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation