Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Zestawy celek analitycznych

Zestawy analitycznych celek pomiarowych do badań elektrochemicznych. Dostępne są różne objętości celek od kilku mililitrów do nawet 2 litrów. Zestawy zawierają m.in. szklane fiolki, elektrody, teflonowe pokrywki dostosowane do elektrod i innych akcesoriów potrzebnych przy pomiarach. Oprócz klasycznych zestawów do pomiarów elektrochemicznych, w ofercie znajdują się również celki przepływowe o poprzecznym lub radialnym kierunku przepływu.

 • Celki o małej objętości

  Celki o małej objętości

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > ZESTAWY CELEK ANALITYCZNYCH

  Każda celka woltametryczna została zaprojektowana do określonej aplikacji (specyficzna elektroda pracująca, objętość roztworu, warunki beztlenowe itp.). Przykładowo, do badań woltametrycznych przy wykorzystaniu standardowej elektrody pracującej o zewnętrznej średnicy (OD) 6 mm zalecana jest ustalona konfiguracja zestawu celki SVC-3. Do aplikacji wymagających innych wymiarów elektrody pracującej bardziej odpowiedni jest zestaw SVC-2. Jeśli dostępna jest bardzo mała objętość substancji elektroaktywnej, zalecane jest użycie zestawu SVC-2 w trybie mikroobjętościowym.

  Więcej
 • Celki o dużej objętości

  Celki o dużej objętości

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > ZESTAWY CELEK ANALITYCZNYCH

  Celki analityczne o pojemnościach od 80 ml do 150 ml doskonale dostosowane do aplikacji makroelektrochemicznych.

  Więcej
 • Celka elektrochemiczna FlexCell®

  Celka elektrochemiczna FlexCell®

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > ZESTAWY CELEK ANALITYCZNYCH

  Celka analityczna o ściśle określonych i zoptymalizowanych paremtrach geometrycznych, umożliwiająca wykonywanie precyzyjnych i powtarzalnych pomiarów. Doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych pomiarach woltamperometrycznych jak i w badanich korozji, ogniw bateryjnych, elektrod dyfuzyjnych gazowych i wielu innych.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation