Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

UCHWYTY DO OPTYKI

Oprawki na soczewki i inne elementy optyczne pozwalające stabilnie zamocować je w układzie optycznym. Dostępne w wymiarach standardowych oraz regulowane, pozwalające zamocować optykę o dowolnej średnicy. Ponadto w ofercie znajdują się uniwersalne uchwyty na różnego rodzaju i kształtu optykę (w tym również światłowodów) o różnych sposobach mocowania.

 • Uchwyty standardowe

  Uchwyty standardowe

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > UCHWYTY DO OPTYKI

  Uchwyty do mocowania okrągłych elementów optycznych o stadardowych średnicach. Posiadają teflonowe podkładki zabezpieczające optykę przed uszkodzeniem. Stabilne zamocowanie zapewnia gwintowany pierścień dociskowy.

  Więcej
 • Uchwyty samocentrujące

  Uchwyty samocentrujące

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > UCHWYTY DO OPTYKI

  Samocentrujące uchwyty optyki / soczewek samoczynnie centrują i mocują okrągłe lub cylindryczne elementy optyczne. Są one przydatne w aplikacjach, gdzie wymagana jest częsta wymiana optyki o różnych średnicach. Nie ma wtedy konieczności ponownego ustawiania uchwytu w osi wiązki optycznej. 

  Więcej
 • Uchwyty do filtrów

  Uchwyty do filtrów

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > UCHWYTY DO OPTYKI

  Uchwyty do płaskich elementów optycznych zapewniające maksymalne wykorzystanie ich apertury. Każda płytka jest mocowana oddzielnie, co zapobiega zarysowaniom.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation